Diagnostika 

Diagnostikuje se stav a situace v jemně-hmotném těle, jednotlivé čakry a vnitřní orgány či jednotlivé části těla. K diagnostice využíváme především zvuk tibetských mís a kartálků. Za použití zvuku už při diagnostice dochází současně také k vylaďování - komplexního harmonizování celého organismu, včetně energetických drah, aury i čaker.  Diagnostiku je možné, v případě potřeby, provést také pomocí automatické kresby.

* Diagnostika čaker

* Diagnostika aury

* Diagnostika stavu energií v jednotlivých orgánech

 


Individuální terapie a konzultace

Při terapii dochází k hlubšímu propojení a vyladění duše, těla a mysli. S pomocí terapií pomáháme odkrývat a řešit příčiny problémů ve vztazích, potíže při ztátě zaměstnání, příčiny zdravotních problémů, odbourávat stres, odkrýt příčinu při ztrátě energie a vyhoření, a najít cestu k sobě samému cestou prožitku. K terapiím využíváme techniky muzikoterapie, color-terapie, hlubinné regresní terapie a výkladu tarotu. Všechny terapie by měly vést k nejen k prožitku a poznání, ale také k pochopení a návodu na odstranění příčin potíží.

Délka jednoho sezení či terapie může být minimálně 1 hodinu, maximálně 3 hodiny. Běžný standard je 2 hodiny na jedno sezení s jedním klientem.

Cena za hodinu: 250 Kč

Muzikoterapie

* Čištění čaker od energetického smogu tibetskými mísami, gongem nebo kartálky

* Čištění aury tibetskými mísami nebo zvonkohrami

* Pročištění vnitřních orgánů tibetskými mísami

* Harmonizování celého těla zvukem tibetských mís a příslušných nástrojů dle aktuální potřeby

* Doplnění energie v organismu pomocí zvuků příslušných nástrojů

* Doplnění energie v čakrách tibetskými mísami

* Celostní muzikoterapie s využitím více druhů hudebních nástrojů

 

Color-terapie

* Diagnostika

* Vytvoření osobního energetického obrázku - pro doplnění energie nebo pro harmonizování domova

* Vytvoření osobního léčivého obrázku s doporučením, vysvětlením a návodem na použití

 

Terapie Sebepřijetí

* při řešení vztahových problémů

* při řešení zdravotních problémů

* regresní terapie


Terapie kontaktní - energetické působení dotykem

* Shiatsu masáž

* Ošetření tělovými svícemi

 

 

Terapie pro páry  a  rodinné terapie

* Terapie ve vztazích

* Rodinná muzikoterapie

Cena: 300 Kč / 1 hodinu

Maximální délka terapie: 2 hodiny

 

Relaxačně-terapeutické speciální programy pro malé kolektivy

* Relaxační

* Terapeutický

* Vzdělávací

* Sebepoznávací

* Kombinovaný

Délka trvání a cena dle předchozí dohody


 

* Diagnostika tibetskými mísami *

Využití zvukové rezonance pro zjištění situace a stavu energetické úrovně jak v buňkách, tak i v jednotlivých orgánech.  Diagnostika s působením zvuků, pomůže uvolnit některé bloky v tělesném a nervovém systému. A začne je harmonizovat a léčit na úrovni buněk a DNA.  K této diagnostice přidáváme také doporučení, pro zdravý životní styl - aby mohlo tělo správně a zdravě fungovat.

Vhodná jako doplněk k odbornému lékařskému vyšetření. 


* Diagnostika s pomocí automatické kresby *

Je mimořádná v tom, že pomáhá odhalit příčiny potíží a nesrovnalostí, které přímo souvisí se zaměstnáním, vztahy, ale také mají přímý vliv na zdraví, vitalitu a spokojenost v životě. 


* Očištění čaker a aury zvukem *

S pomocí zvuku se nejen očistí čakerní systém a aura, ale také se doplní chybějící energie tam, kde se jí výslovně nedostává. Současně se posilují vnitřní orgány a žlázy s vnitřní sekrecí.  Přirozený zvuk má schopnost zapůsobit přesně na místa, která to nejvíc potřebují, aniž by si to člověk sám uvědomoval.


* Doplnění energie a uvolnění bloků v těle tibetskými mísami a kartálky*

Terapie se zvukem, zaměřená přímo na oslabená místa v těle, pro posílení vnitřních orgánů, psychiku a posílení vnitřního klidu a harmonie v celém těle, ale také v psýché.


* Muzikoterapie*  

- celostní relaxačně-terapeutická technika pro uvolnění, regeneraci po nemoci či úrazech.  Je originální a specifická dle aktuálních potřeb klienta.Probíhá za působení přirozeného zvukového proudu tibetskými mísami, didgeridoo, bubny, sansuly a dalších etnických muzikoterapeutických nástrojů - viz. Nástroje - a jejich vliv a působení. 

Blahodárně působí na psychiku a zdravé fungování tělesných orgánů. Pomáhá uvolňovat napětí ve svalech a pozitivní účinek je i na celý nervový systém. Posiluje vitalitu, rozpouští hluboké niterné emoční bloky až na úrovni buněk a pozitivně ovlivňuje změny v DNA. 

Zvuková lázeň není náhradou za odbornou práci lékařů.  Působí jako podpůrný prostředek pro regeneraci a rekonvalescenci, a přispívá k navrácení vnitřního klidu a rovnováhy.


* Terapie  Sebepřijetí *  

- je hlubinnou terapií, která směřuje k nalezení a odstranění příčin problémů či nemocí.  Pracuje s podvědomím a buněčnou pamětí.  Rozkrývá karmické vztahy a závazky.  Pomáhá najít ztracenou rovnováhu a vnitřní klid. Posiluje odvahu a sebevědomí. Podporuje uvědomění sebe sama. Přispívá k nalezení smyslu života a seberealizování osobního potenciálu.  Nejde o koučink, ale o cestu k sebepoznání a svobodnému rozhodování.  Pracuje s hluboko ukrytými emocemi a zasutými bloky z minulosti. 


* Shiatsu masáž *  

- se provádí přes lehké oblečení.  Jde o techniku, která je revitalizační, uvolňující a energizující. Vrací tělu vitalitu a pomáhá uvolňovat energetické dráhy (meridiány) těla a harmonizuje jednotlivé orgány.


* Rodinná muzikoterapie*

- pro kolektivní sounáležitost, porozumění a spolupráci v rámci kolektivu a rodinného kruhu.

Součástí je seznámení s nástroji a jejich použití, včetně techniky hraní.  Zahrnuje aktivní i relaxační část.


* Relaxačně terapeutické speciály pro malé kolektivy *

- program dle předchozí dohody vytvořený přímo na míru pro kolektivy - s možností aktivních a relaxačních částí, výukou a procvičováním v meditacích, obeznámení s muzikoterapeutickými nástroji a intuitivním kolektivním hraním, intuitivní kreslení, color-terapie, ad.


 

Vysvětlivky k pojmům

čakry = energetické kanály na těle, které přímo ovlivňují správnou funkci jednotlivých orgánů

meridiány = energetické dráhy na lidském těle. Tyto ovlivňují nejen pružnost, ale také hybnost a pohyblivost těla a vitalitu. Mají také vliv na to, jak se člověk cítí fyzicky.

aura = nehmotný energetický obal, který obklopuje lidské tělo. Podle toho, nakolk je aura čistá nebo špinavá, podle toho se pak člověk cítí více či méně v pohodě. Je-li aura příliš zamořená, člověk může sklouzávat do depresí a pocitům marnosti.

 


Přínos terapií:

1.) uvolnění    2.) celostní harmonie     3.) hluboká relaxace    4. ) komplexní regenerace     5. ) doplnění energie   6. ) podpora vitality a elánu

Při individuálních terapiích je možné jednotlivé terapie kombinovat podle potřeb a přání každého klienta. 

Každý jsme individuální, a tak i přístup a často i postup při terapiích vyžaduje individuální postup, k tomu, aby mohl být problém zdárně vyřešen a bylo vám opravdu dobře. 

To, co nezvládne naše vědomí ani podvědomí, tam zapůsobí zvuk. Zvuk doladí přesně to, co je potřeba. Neboť zdravý zvuk působí pozitivně i tam, kde je nerovnováha a dysharmonie.  A tak zvuk přirozený, citlivě zvolený a zacílený, celkově podpoří návrat zpět k vnitřní síle, klidu a harmonii uvnitř v sobě, a nemusíte přitom vůbec nic řešit.   

Pro objednání na individuální terapie pište na  e-mail: zvukovelazne@centrum.cz

Blanka Haluzová - telefon: 603 82 47 56    ( pokud se nedovoláte, pošlete SMS, prosím)